Dersim Benim Tarihimdir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dersim Benim Tarihimdir

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Gölge
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:56 am tarafından iStanbLuE

» Umut
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:45 am tarafından iStanbLuE

» Gölgesizler
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:42 am tarafından iStanbLuE

» Hotel For Dogs (Köpek Oteli)
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:39 am tarafından iStanbLuE

» Man On Wire (Teldeki Adam)
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:37 am tarafından iStanbLuE

» Seven Pounds ( Yedi yaşam )
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:33 am tarafından iStanbLuE

» U2 3D
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:32 am tarafından iStanbLuE

» Güneşi Gördüm
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:30 am tarafından iStanbLuE

» Astroloji nedir ?
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:20 am tarafından iStanbLuE

Ortaklar
Istatistikler
Toplam 104 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Gizem

Kullanıcılarımız toplam 155 mesaj attılar bunda 132 konu
En iyi yollayıcılar
iStanbLuE
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme I_vote_lcapDüş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme Bg019unDüş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme I_vote_rcap 
FIrat
Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme I_vote_lcapDüş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme Bg019unDüş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme I_vote_rcap 
DeathGirL
HeyGirL

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme

YazarMesaj
iStanbLuE
TANRI
TANRI
iStanbLuE

Kadın
Müzik Tarzın : MetaL

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme Empty
MesajKonu: Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme   Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 9:25 pm

Eylül'ün batışına kaparım gözlerimi
Mayıs'ın doğuşuna açarım düşlerimi
Çiçekten yana kullan gecikmiş seçimini
Aşktan yanadır hep doludizgin düşlerim
Direnen tükenişlerim

"Eylül aşklarımın bittiği yerde başlar...
Ve yine Eylül aşklarımın başladığı yerde biter."

Eylül'ün doğuşuna açarım gözlerimi
Mayıs'ın batışına kaparım düşlerimi
Çiçekten yana kullan eskimiş sevgini
Aşktan yana oldu hep serüvenci düşlerim
Eriyen tükenişlerim

Beni hiç ellere verme
Çünkü ellere sığmam
Ardımdan gözyaşı dökme
Gözyaşlarında boğulmam

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Hiç Ellere Verme
1 sayfadaki 1 sayfası