Dersim Benim Tarihimdir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dersim Benim Tarihimdir

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Gölge
Man On Wire (Teldeki Adam) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:56 am tarafından iStanbLuE

» Umut
Man On Wire (Teldeki Adam) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:45 am tarafından iStanbLuE

» Gölgesizler
Man On Wire (Teldeki Adam) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:42 am tarafından iStanbLuE

» Hotel For Dogs (Köpek Oteli)
Man On Wire (Teldeki Adam) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:39 am tarafından iStanbLuE

» Man On Wire (Teldeki Adam)
Man On Wire (Teldeki Adam) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:37 am tarafından iStanbLuE

» Seven Pounds ( Yedi yaşam )
Man On Wire (Teldeki Adam) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:33 am tarafından iStanbLuE

» U2 3D
Man On Wire (Teldeki Adam) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:32 am tarafından iStanbLuE

» Güneşi Gördüm
Man On Wire (Teldeki Adam) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:30 am tarafından iStanbLuE

» Astroloji nedir ?
Man On Wire (Teldeki Adam) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:20 am tarafından iStanbLuE

Ortaklar
Istatistikler
Toplam 104 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: Gizem

Kullanıcılarımız toplam 155 mesaj attılar bunda 132 konu
En iyi yollayıcılar
iStanbLuE
Man On Wire (Teldeki Adam) I_vote_lcapMan On Wire (Teldeki Adam) Bg019unMan On Wire (Teldeki Adam) I_vote_rcap 
FIrat
Man On Wire (Teldeki Adam) I_vote_lcapMan On Wire (Teldeki Adam) Bg019unMan On Wire (Teldeki Adam) I_vote_rcap 
DeathGirL
HeyGirL

Man On Wire (Teldeki Adam)

YazarMesaj
iStanbLuE
TANRI
TANRI
iStanbLuE

Kadın
Müzik Tarzın : MetaL

Man On Wire (Teldeki Adam) Empty
MesajKonu: Man On Wire (Teldeki Adam)   Man On Wire (Teldeki Adam) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 12:37 am

Filmin Künyesi

Vizyon Tarihi : 13 Mart 2009 Süresi : 90 dak.
Yönetmen : James Marsh
Tür : Belgesel, Suç
Senaryo :
Görüntü Yön. : Igor Martinovic
Müzik : J. Ralph
Yapım : 2008 ABD, İngiltere
Oyuncular : Philippe Petit , Annie Allix , Jean-Louis Blondeau , Ardis Campbell (Annie) , David Demato (Jean Louis) , David Forman

Filmin Özeti

Fransız ip cambazı Philippe 1974'de ip üzerindeki başarılarına bir yenisini eklemek ister. New York şehrinin İkiz Kulelerin arasına ip gererek üzerinde yürümeyi kafasına koyar. Telin üzerinde yaklaşık bir saat dans ettikten sonra tutuklanıp psikolojik değerlendirmeden geçip kısa süre sonra salıverilmek üzere hapse atılır.
Philippe Petit ve işlediği suçu anlatan bir belgesel

Man On Wire (Teldeki Adam)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-